Derbi kapalı gişe oynanacak

Derbi kapalı gişe oynanacak
Pazar günü oynanacak derbinin Fenerbahçeli taraftarlara ayrılan biletleri de satışa çıktıktan kısa bir süre sonra tükendi.Abone ol

Turkcell Süper Lig'de 12 Nisan Pazar günü Galatasaray ile Fenerbahçe arasında yapılacak derbi maçta konuk Fenerbahçeli taraftarlara ayrılan biletlerin satışı yapıldı.

Sarı-lacivertli taraftarlar için ayrılan yaklaşık 1100 bilet, bu sabah Biletix'in 4 merkezdeki gişesinden satışa sunuldu ve kısa sürede tükendi. Taraftarlar, A seo company li Sami Yen Stadı eski açık tribünde kendilerine ayrılan biletlerden, nüfus cüzdanı fotokopisi ve 60 TL karşılığında sadece ikişer tane alabildi.

Derbiye bilet almak isteyen taraftarlar, dün geceden itibaren gişelerde beklemeye başlarken, Biletix firmasının Merter'de bulunan gişesinde küçük çaplı izdiham yaşandı.

Sarı-lacivertli taraftarların kuyruk oluşturduğu gişede, karaborsacı oldukları ileri sürülen bazı kişilerin ön sıraları kapatarak sürekli bilet almak istemesi, arka sıralarda bekleyenlerin tepkisine neden oldu.

Güvenlik güçlerinin müdahalesiyle herhangi bir tatsızlığın yaşanması engellenirken, gişede bilet satışı kısa sürede tamamlandı. Büyük bölümü bilet alamayan taraftarlar, karaborsacılar aleyhine tezahüratta bulundu.

Caddebostan Biletix'te satışa çıkarılan biletlere de Fenerbahçeli taraftarlar büyük ilgi gösterirken, bazı kişiler arasında sıra ve bilet nedeniyle tartışma ve sürtüşmeler yaşandı. Bilet almak için Caddebostan'a gelen bazı taraftarlar ise tartışmaları caddenin karşı tarafında bekleyerek izledi.

Sarı-lacivertli taraftarlara ayrılan biletler kısa süre içinde tükenirken, Galatasaraylı taraftarlar da kendileri için ayrılan ve çarşamba günü satışa sunulan biletleri çok kısa bir sürede alarak bitirmişti.

Ali Sami Yen Stadı'nda 12 Nisan Pazar günü saat 19.00'da başlayacak 2009'un ilk derbisi kapalı gişe oynanacak.Kategori : SPOR