Aysun Kayacının Berlusconi sevgisi

  • Ana Sayfa
  • Aysun Kayacının Berlusconi sevgisi
Aysun Kayacının Berlusconi sevgisi
Haydi Gel Bizimle Ol programında Berlusconi'nin gafı konuşuldu. Aysun Kayacı Berlusconi'ye hayranmış... Neden mi?Abone ol

NTV'de ekrana gelen Çiğdem Anad, Müjde Ar, Pınar Kür ve Aysun Kayacı'nın birlikte sundukları 'Haydi Gel Bizimle Ol' programında İtalya'daki deprem felaketi ve Berlusconi'nin ga google seo fı konuşuldu.

Berlusconi, Abruzzo bölgesini vuran depremde evleri yıkılan ya da oturulmaz hale gelince çadırlara yerleştirilen felaketzedeleri, "Farz edin ki, hafta sonunu kampta geçiriyorsunuz..." diyerek teselli etmiş, bu sözleri de İtalyan basınına büyük gaf olarak yansımıştı.

Çiğdem Anad, Berlusconi'nin sık sık gaf yaptığını ifade edince araya giren Aysun Kayacı, "Ben çok seviyorum onu" dedi.

Çiğdem Anad ise, Aysun Kayacı'nın sık sık gaf yaptığına atıfta bulunarak, "Kendine yakın mı hissediyorsun" diyerek esprili bir üslupla partnerine göndermede bulundu.

Aysun Kayacı, durumun medyanın abartısı olduğunu ve Berlusconi'nin sözlerinin depremzedelerce kötü algılanmadığını hatırlattı.

Çiğdem Anad ise Aysun Kayacı ile aralarında problem olduğu yönündeki söylemlere gönderme yaparak, "Düşman çatlatırcasına yok öyle bir şey diyelim" ifadesini kullandı.Kategori : GÜNCEL