Amma evlilik meraklısıymışız

  • Ana Sayfa
  • Amma evlilik meraklısıymışız
Amma evlilik meraklısıymışız
Şu izdivaç programları meğer nelere kadirmiş... Evlenemeyenler kapılarında kuyruk oluşturuyormuş. Bir günde alınan başvuru sayısına bakın!Abone olMeğer vatandaş evlenmek için kuyruklara giriyormuş... Bugüne kadar 38 çifti evlendiren Esra Erol'un programına her gün 4000 bin başvuru oluyormuş.

“Bugüne kadar kaç kişiyi evlendirdin?, taliplerden çok ilginç talepler geliyor mu? ” sorusuna Medyatik programında güzel sunucu, Esra Erol “38 çifti evlendir Kuvars kum dik. Özellikle kadınlar, evi olsun, arabası olsun, sosyal güvencesi olsun, bıyıksız, boyu uzun, temiz, yakışıklı olsun istiyorlar. Zannediyorlar ki, biz program bitince fırına gidiyoruz, tarif ettikleri gibi insanlar yaratıyoruz. Öyle bir şey yok. Programımız vesilesiyle evlenenler zaten, sevgi, saygı, uyum aradıkları için evlendi” diye yanıt verdi.

4 BİN KİŞİDEN 150'SİNİ CİDDİYE ALIYORUZ

“Talipler gizli ve açık 6 sorgudan geçiyormuş öyle mi?” sorusunu Esra Erol, “Suistimale açık bir program oluşumuzdan dolayı çok hassas davranıyoruz. Programa her gün 4 bin başvuru oluyor, bu başvuruların ancak 150'sini ciddiye alıyoruz. 30 kişilik bir ekibiz. 6 aşamalı bir mülakatımız var. Bazen program ekibimizden bir arkadaşımız onlarla yakınlık kurup, sıradan bir sohbet havasında durumlarını öğreniyor. Başvuranların samimiyetini yahut iyi niyetini anlamaya çalışıyoruz. Hallerini, tavırlarını en ince ayrıntısına kadar gözlemliyoruz.“ diye yanıtladı.

SİT COM ‘DA OYNAYABİLİRİM

“Oyunculuk teklifleri alıyor musun?” sorusunu güzel sunucu, “Sit-com teklifi geldi. Ben de doğru bir projede yer almak isterim. Birol Güven ve Osman Sınav’dan övgü dolu sözler duydum..'Osman Sınav arıyor' dediklerinde 5 dakika telefonu elime alamadım. 'Ekrandaki enerjin çok iyi, bir şeyler yapabiliriz' dedi. Bunları duymak çok güzel tabii” diye yanıtladı.Kategori : GÜNCEL