Erdoğana mektup bırakıp intihar etti

  • Ana Sayfa
  • Erdoğana mektup bırakıp intihar etti
Erdoğana mektup bırakıp intihar etti
Önce deprem vurmuştu. Yeni bir hayat kurma ümidiyle İstanbul'a taşındılar. İki çocuk babası Menekay'ı bu kez de kriz vurdu. Abone ol

Anadolu yakasından Avrupa yakasına geçişte Boğaz Köprüsü üzerinde otomobilini durduran 48 yaşındaki Gürcan Menekay, korkuluklara doğru koşarak bir anda kendini boğaz avukat reklam ın serin sularına bıraktı. Arabasında biri Başbakan’a yazılmış 9 farklı not bırakan iki çocuk babası Menekay’ın 6 aydır işsiz olduğu öğrenildi.

Düzce depreminden sonra işlettiği ayakkabı mağazısını kaparatak ailesiyle birlikte İstanbul’a yerleşen Gürcan Menekay, 81 AU 066 plakalı otomobilyle Asya’dan Avrupa yakasına geçerken, bir anda otomobini durdurdu. Korkuluklara doğru koşan Menekay kendisini boğazın serin sularına bıraktı. Vatandaşların olayı polise haber vermesi üzerine harekete geçen deniz polisi ve salih güvenlik ekipleri, Menekay’ın cesedini Kabataş İskelesi açıklarında sudan çıkarttı. Menekay’ın köprü üzerinde bıraktığı otomobilde yapılan incelemede uzun süredir iş aradığı ve aralarında Başbakana yazılmış 9 ayrı not bulundu. Notlarda işsizlikten dolayı bunalımda olduğunu yazdığı belirtilen Menekay'ın cesedi, incelemenin ardından Adli Tıp Morgu’na kaldırıldı.
Kategori : GÜNCEL