Bir evlat bunu nasıl yapar?

Bir evlat bunu nasıl yapar?
Uzun süredir işsizdi... Para yüzünden annesiyle tartıştı. Tartışma sonrası da annesini boğmaya çalıştı... Komşular zor kurtardı.Abone ol

Mersin'de uzun süredir işsiz olan garson 18 yaşındaki Kerem Güngör para yüzünden tartıştığı annesi 45 yaşındaki Emine Güngör’ü iple boğmaya kalkıştığı öne sürüldü. Komşuları tarafından son anda kurtarılan Emine Güngör, tedaviye alınırken şikayetçi olduğu oğlu tutuklandı.

Olay, Salı günü Toroslar Mahalles ispanyolca seo i’nde meydana geldi. İddiaya göre, baba 47 yaşındaki Mehmet Güngör, inşaatlarda çalışarak evini geçindirmeye çalışırken aile bütçelerine katkıda bulunmak isteyen oğlu Kerem Güngör de uzun süre iş arayıp bulamayınca yaz sezonu nedeniyle Bodrum’a gitmeye karar verdi.

Güngör, bunun için 5 çocuk sahibi ev hanımı annesi Emine Güngör’den yol parası istedi. Anne Emine Güngör’ün, “Sana verecek beş kuruşum yok, Bodrum’da ne işin var. Çalışacaksan burada iş bul çalış” cevabı üzerine bir anda cinnet geçiren Kerem Güngör, eline geçirdiği iple annesinin boğazını sıkarak boğmaya çalıştı.

Güngör’ün çığlıklarını duyan komşuları eve gelerek oğlunun elinden anneyi son anda kurtardı. Komşuları tarafından ambulansla Mersin Devlet Hastanesi’ne götürülen Güngör, tedaviye alındı. Güngör, polise verdiği ifadesinde, “Benden 2 bin TL para istedi. Bende bu kadar paramızın olmadığını, burada bir iş bulup çalışmasını istedim. Bir anda eline aldığı ipi boğazıma geçirerek beni öldürmek istedi. Oğlumdan şikayetçiğim. Cezaevine girse bile çıkınca bizi yine öldürür” dedi. Olaydan sonra annesinin sağlık durumu merak etmesi üzerine hastaneye giden Kerem Güngör, burada polislerce gözaltına alındı. İfadesinde pişman olduğunu ve işsizliğin yarattığı bunalım sonucu kendisini bir anda kaybettiğini söyleyen Güngör, sevk edildiği nöbetçi mahkemece tutuklandı.Kategori : GÜNCEL