Kurtulmuş uçak kazası atlatmış!

  • Ana Sayfa
  • Kurtulmuş uçak kazası atlatmış!
Kurtulmuş uçak kazası atlatmış!
Yazıcıoğlu'nun kazasından hemen önce SP Lideri Kurtulmuş da uçak kiralamış ama o ve ekibi de ölümden dönmüş. Kazayı anlattı;Abone olYerel seçimler öncesinde Şanlıurfa Bağımsız Belediye Başkan adayı Ahmet Eşref Fakıbaba'ya destek vermek amacıyla Muş mitinginden Şanlıurfa'ya geçen SP lideri Numan Kurtul sağlık sektörü seo muş ve beraberindeki heyetin ciddi bir uçak kazası atlattıkları ortaya çıktı. Kurtulmuş'un kazayla ilgili anlattıkları da kafalarda soru işareti yarattı.

İngiliz havacılık şirketine ait TC-RSA tipi uçak, GAP Havaalanı'nda piste inişi sırasında dubalara çarparak pervanesini kırdı. Havada yaşanan tehlikenin ardından, uçak bir aydır GAP havaalanında bekletiliyor.

BAKIMLAR YETERİNCE YAPILMIYOR MU?

AHT'nin haberine göre;  BBP lideri Muhsin Yazıcıoğlu, 25 Mart 2009 günü seçim çalışmalarını yürütmek üzere özel helikopteriyle Kahramanmaraş'tan Yozgat'a giderken kaza geçirmiş ve helikopteri Göksun mevkiinde düşmüştü. Yazıoğlu ve 5 kişiye mezar olan helikopter kazası öncesinde SP lideri Kurtulmuş'un yaşadığı uçak faciası, özel havacılık firmalarına ait helikopter ve uçakların yeterince bakımdan geçip geçmedikleri sorusunu tekrar akıllara getirdi.

KURTULMUŞ KAZAYI ANLATTI

[PAGE]

Kategori : POLİTİKA