Halkbankdan polislere özel kredi

  • Ana Sayfa
  • Halkbankdan polislere özel kredi
Halkbankdan polislere özel kredi
Halkbank, Polis Teşkilatı'nın 164. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla emniyet personeline özel ürünü ''Kredi 155''i sunuyor.Abone ol

Halkbank'tan yapılan yazılı açıklamada, ''Kredi 155''in yüzde 1,55'lik aylık faiz oranı ve 155 TL'lik sabit masraf tutarı ile emniyet personeline yön vajinismus elik en düşük faizli ve en düşük masraflı kredi özelliğini taşıdığı belirtildi.

Açıklamada, 9- 30 Nisan 2009 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, ''Kredi 155''in 48 ay vade ile 20 bin liraya kadar kullanılabileceği kaydedildi.

Konuya ilişkin bir değerlendirmede bulunan Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru, Polis Teşkilatı'nın 164. kuruluş yıl dönümünü kutlayarak şunları ifade etti:

''Meslek gruplarına özel kredi kampanyalarımızla bire bir bankacılık anlayışımıza uyumlu ürünler hizmete sunmaya özen gösteriyoruz. Polis Teşkilatı'nın 164. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla başlattığımız 'Kredi 155'' kampanyamızla emniyet personelimize piyasadaki en düşük faiz oranı ve masraf tutarına sahip kredi ürününü sunarak bireysel ihtiyaçlarına çözüm oluşturmayı amaçlıyoruz.''Kategori : EKONOMİ