Saraçtan çok özel formül

Saraçtan çok özel formül
Zayıflama derdiniz mi var? Dr. Ender Saraç'dan ABD onaylı süper bir formül... Formula 7 olarak nitelenen formül kolayca zayıflamaya yardımcı oluyor. Abone ol

Dr. Ender Saraç’ın formüle ettiği ve gıda takviyeleri, vitaminler, mineraller ve bitkisel ürünler alanında dünya devi olan Douglas Laboratories tarafından ilinois seo üretilen “Formula 7” sağlıklı ve kolay kilo verebilmenize yardımcı oluyor.

İlk kez bir Türk doktor tarafından formüle edilip ABD’de FDA tarafından tescil edilmiş ürün olma özelliğine sahip “Formula 7” uluslararası Amerikan firması Douglas Laboratories tarafından üretiliyor.

Amerika’da da yoğun ilgi gören “Formula 7”nin hiçbir yan etkisi bulunmamakla birlikte, metabolizmayı ve yağ yakımını hızlandırıyor. Bununla birlikte açlığın ve tatlı krizinin bastırılması, şeker seviyelerinin düzenlenmesi, daha iyi bir sindirim ve kilo kaybı sırasında yaşanan yorgunluk ve isteksizlik şikâyetlerinin azalması gibi birçok yardımcı etkileri de bulunuyor.

Kolay ve sağlıklı kilo vermeye yardımcı 7 doğal, şifalı etken maddenin bulunduğu “Formula 7”nin içerisinde tere tohumu, funda yaprağı, coenzymeQ10, L-carnitine, yeşil çay, krom ve zencefil bulunuyor.

Daha fazla bilgi almak için TIKLAYIN

Bu bir reklamdır...Kategori : SAĞLIK