İstanbulda üç otomobil ateşe verildi

  • Ana Sayfa
  • İstanbulda üç otomobil ateşe verildi
İstanbulda üç otomobil ateşe verildi
Fatih ve Kağıthane ilçelerinde kimliği belirsiz kişi ya da kişiler park halindeki 3 aracı kundakladı.Abone ol

Fatih ve Kağıthane ilçelerinde kimliği belirsiz kişi ya da kişiler park halindeki 3 aracı kundakladı. Alev alev yanan araçlar, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü. Po google seo lis, olayın ardından kaçan faillerin yakalanması için çalışma başlattı.

Kağıthane Hürriyet Mahallesi Parlak Sokak'ta park halindeki bir otomobil, saat 03.00 sıralarında kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce ateşe verildi. Alevleri gören vatandaşlar durumu hemen itfaiye ve polis ekiplerine haber verdi. Alev alev yanan otomobile ilk müdahaleyi yangın söndürme tüpüyle polis ekipleri yaptı. Polisin müdahalesi yangını söndürmeye yetmedi. Yangın, olay yerine gelen itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülebildi. Otomobilde büyük çapta maddi hasar meydana geldi.

Fatih Ayvansaray Mahallesi Paşa Hamamı Caddesi ve Macarlar Yokuşu'nda park halinde bulunan 2 cip de saat 03.00 sıralarında kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından kundaklandı. Araçlarda meydana gelen patlama sesiyle yangını fark eden vatandaşlar durumu itfaiyeye haber verdi.Kategori : GÜNCEL