Yağmurdereliyi AKPliliği üzdü

  • Ana Sayfa
  • Yağmurdereliyi AKPliliği üzdü
Yağmurdereliyi AKPliliği üzdü
Osman Yağmurdereli, ölmeden önce bir TV programına katıldı. Ekrana bağlanan isim onu çok ama çok üzdü. İşte o isim;Abone ol

Esin Yağmurdereli, eşi Osman Yağmurdereli'nin kanser hastası olmasına rağmen özellikle mensubu olduğu siyasi parti nedeniyle camia tarafından dışlandığını, hakarete uğradığını iddia etti. Esin Yağmurdereli, Osman Yağmurdereli'nin ölmeden önce kaydedilen görüntüleri karşısında ise gözyaşlarını tutamadı google üst sıralara çıkmak .

Esin Yağmurdereli, Kanal 1'de yayınlanan Akşam Keyfi'nde kaybettiğimiz eşi sanatçı Osman Yağmurdereli'nin son günlerini anlattı. Zaman zaman gözyaşlarını tutamayan Esin Yağmurdereli, Fazıl Say'a da ateş püskürdü. Esin Hanım, Osman Yağmurdereli'nin kanserle mücadele ettiği dönemlerde özellikle sanat camiası tarafından AK Partili olması nedeniyle hakerete uğradığını iddia etti.

İşte Esin Yağmurdereli'nin gözyaşları içinde anlattıkları

Ona gitmemesini söylememe rağmen, "o insanlarla olmaktan çok gurur duyuyorum, onara ömrüne ömür de katıldığına inanıyorum" dedi. Yani o gecenin yarısında birisi bağlanıp (Fazıl Say), zaten yurtdışında yaşıyor o arkadaşımız da Türkiye'de çok fazla kalmıyor.

Ben o ofiste ona gönderilen mailleri gördüm. Yani o mailleri versem, çok güzel şeyler yazmışlar. Siz bizim Osman babamızsınız, 30 senedir bizlesiniz. İşte o kişi sizi hiç tanımamış, çünkü yurtdışında yaşıyor diye bir sürü mail gelmiş.

Yani üzülmemesi lazım, kanser hastası olan insanlara elinizden geldiğince iyi davranmak zorundasınız. Onların morale ihtiyacı var. Ben 2.5 yıl boyunca o hastalığı onunla birlikte yaşadım. Gözyaşlarımı sakladım, ayrı odalarda oldum. Kaçıyordum ağlamak için, uyuya kalıyordum. Yani böyleyken bırakıp gitti.
Kategori : GÜNCEL