İşte dünyanın en şanslı adamı

  • Ana Sayfa
  • İşte dünyanın en şanslı adamı
İşte dünyanın en şanslı adamı
Rus ajanslarından düşen bir haber, dünyayı şaşırttı! İddialar doğruysa bu Rus genç dünyanın en şanslı adamı.Abone ol

Moskova'nın Reutov bölgesinde 22 yaşındaki bir Rus genç, aldığı fazla alkolün etkisinde kalarak kendini çok katlı binanın beşinci katından iki kez attı. Şanslı gencin küçük sıyrıklarla kurtulması mucize olarak değerlendirildi.
ersağ üye ol
Rus haber portalı Life.ru'nun haberine göre, 22 yaşındaki Aleksey arkadaşlarını eve davet etti. Arkadaşları ile birlikte üç şişe içki içen Aleksey, misafirlerin gitmesinin ardından kendisi de beşinci katın penceresinden aşağı attı. Olay karşısında şoke giren eşi Katya pencereye koştu ve eşinin yaşadığını görünce de ambulans çağırdı.

Yürüyerek eve dönen Aleksey ikinci kez beşinci katan atladı. Eşinin çığlıkları ile birlikte toplanan komşular da Aleksey'in küçük sıyrıklarla ikinci kez kurtulduğunu gördü.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri Aleksey'i hastaneye kaldırırken, sarhoş gencin beyin sarsıntısı geçirdiği ve küçük sıyrıkları olduğu belirtildi. Hastanede kısa bir süre tedavi gören Aleksey taburcu edildi. Life.ru'ya açıklamada bulunan doktorlar, "Ciddi bir yarası yok. Biz de eve gönderdik. Çok şaşırtıcı." değerlendirmesinde bulundu.

Önce olayla ilgili bir şey hatırlamadığını kaydeden Aleksey daha sonra, "O an aklım başımda değildi. Şimdi şunu söyleyebilirim. Şans benden yana imiş." itirafında bulundu.Kategori : GÜNCEL