Hadise Makedonyayı da salladı!

Hadise Makedonyayı da salladı!
54. Eurovision Şarkı Yarışmasında "Düm Tek Tek" adlı şarkısıyla Türkiye'yi temsil edecek Hadise, Balkan ülkeleri turu kapsamında Makedonya'ya geldi. Abone ol

Rusya'nın başkenti Moskova'da mayıs ayında düzenlenecek 54. Eurovision Şarkı Yarışmasında "Düm Tek Tek" adlı şarkısıyla Türkiye'yi nevada seo temsil edecek Hadise, Balkan ülkeleri turu kapsamında Makedonya'ya geldi.

Büyük bir kafile eşliğinde Makedonya'nın başkenti Üsküp'e gelen Hadise, Makedonya Radyo Televizyon'u (MRT) stüdyolarında sunucu Frosina Yosifovska'nın konuğu oldu. yapılan söyleşide Hadise, Eurovision şarkı yarışmasında söyleyeceği parçayla ilgili açıklamalarda bulundu.

Eurovision şarkı yarışması için başlatılan yoğun hazırlıkları kapsamında kendisini nasıl hissettiğine ilişkin soruya Hadise, "Çok önemli olan bir dönemden geçtiğim için çok heyecanlıyım" diye yanıt verdi.

"Eurovision şarkı yarışmasında birinciliği kazanmayı istediğini, ancak iyi bir derece almanın da kendisini mutlu edeceğini" ifade eden Hadise, yarışmanın çok renkli geçeceğini söyledi.

Hadise, Makedonya'yı yarışmada temsil edecek "Next Time" grubunun parçasını çok beğendiğini de kaydetti.Kategori : MAGAZİN