Domuzdan dost olur mu?

Domuzdan dost olur mu?
Tayland'da bir hayvanat bahçesi bu domuz ve kaplanın muhteşem görüntüleriyle gündeme oturdu... İkisinin dostluğu görülmeye değer. Abone ol

İNTERNETHABER

Bu tuhaf çift için, sarılmak olmadan tam bir şekerleme düşünülemez bile. Gerçek şu ki bu bir kaplan ve bir domuz meselesi olmanın çok ötesinde bir durum.

Aslında, Tayland'daki Sr istanbul seo uzmanı iracha Tiger Hayvanat Bahçesi'nde kaplanlar ve domuzların birbirine sarılması çok olağan bir durum.

Thai beach resort Pattaya'nın yakınındaki bu hayvanat bahçesi, dünyanın en büyük kaplan hayvanat bahçeleri arasında yer alıyor. 400'den fazla Bengal kaplanı orada barındırılıyor.

Hayvanat bahçesi, farklı türler de olsa 'mutlu aileler'i teşvik ettiğini söylüyor. Bu ilginç 'mutlu aileler' içinde domuz yavrularıyla bir kaplan anne ya da tam tersini görmek mümkün.


Devasa büyüklükteki bu hayvanat bahçesi 1997 yılında faaliyete girdi ve içinde kaplanlar ve domuzlarla karışmayan 10000 timsah da var.

Buradaki filler basketbol oynuyorlar ve moda defilelerine katılıyorlar. Kaplanlar ateş çemberlerinden içinden geçerken, domuzlar birbiri üstünden atlayarak yarışıyorlar.

Hayvanat bahçesinden çok bir sirki andıran bu ilginç yerin 'mutlu aileleri' ise her gün binlerce ziyaretçiyi çekiyor Sriracha Tiger Hayvanat Bahçesi'ne.

İŞTE İNANILMAZ ÇİFTİN GÖRÜNTÜLERİ...

[PAGE] [PAGE] [PAGE]

Kategori : GÜNCEL