Dünyayı sarsan cinayet

Dünyayı sarsan cinayet
Güvenlik kamerasının kaydettiği görüntü dünyayı salladı. Önce oğlunu vurdu sonra kendini. Bıraktığı notlar ise tüyler ürperticiAbone ol

İNTERNETHABER

Amerika Florida dehşet bir cinayet ve intiharla sarsıldı. Dengesiz anne, gittikleri atış poligonunda önce oğlunun kafasına sıktı, sonra kendini öldürdü.

Akli dengesi bozuk 44 yaşındaki kadın Marie Moore, bir pazar günü 20 yaşındaki oğlu ile beraber atış poligonuna gitti ve oğl virginia seo u atış yaparken onun arkasına geçip kafasına ateş etti... Kafasından vurulan Mitchell Moore olay yerinde hayatını kaybederken, silahı ağzına dayayarak intihar eden kadın da kaldırıldığı Florida Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

Psikolojik sorunlar yaşayan kadının bunu planlayarak yaptığı, bıraktığı notlardan anlaşıldı. O ilginç notlarda 'Oğlumu kurtarmak zorundayım' 'Oğlumu cennete göndermem gerekiyor ve ben de cehenneme gitmeliyim' gibi ürpertici şeyler yazıyordu.

DÜNYAYI ŞİDDETTEN KURTARMAK İÇİN

Bir kasete kaydettiği sesinde ise tam bir ruh hastası gibi konuşuyordu. Kasette Tanrı'nın ona 'bir silahın var, bunu yapabilirsin' dediğini söylüyor katil anne. Sesli mesajında, dünyayı şiddetten kurtarmak için oğlunu cennete göndermesi gerektiğini ve kendisinin de cehennemi boylaması gerektiğini söylüyor.

Tanrı'nın onu Hristiyanlıktan men ettiğini, aslında iyi bir insan olduğunu ama İyi ve Kötü'nün savaşında mağlup olduğunu söylüyor kasette Marie Moore.

Oğlu Mitchell'in babası olan eski kocası ise, Marie'nin çok ciddi mental problemler nedeniyle daha önce tedavi gördüğünü bildirdi. Eski eşinin bundan yedi yıl önce de yine aynı atış poligonunda intihar etmeye çalıştığını söylediği de edinilen bilgiler arasında.


BU KORKUNÇ OLAYIN VİDEOSU HABERİN DEVAMINDA...

[PAGE]

Kategori : DÜNYA