Galatasarayda hazırlıklar sürüyor

  • Ana Sayfa
  • Galatasarayda hazırlıklar sürüyor
Galatasarayda hazırlıklar sürüyor
Ligde 6 Nisan Pazartesi günü Gaziantepspor ile karşılacak olan Galatasaray'da hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.Abone ol

Galatasaray, Turkcell Süper Lig'de 6 Nisan Pazartesi günü deplasmanda Gaziantepspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Teknik direktör Bülent Korkmaz yönetiminde, basına k Kumlama kumu apalı gerçekleştirilen antrenmanda futbolcuların, koordinasyon çalışmalarının ardından, dar alanda gruplar halinde teknik ve taktik çalışmalar yaptıkları belirtildi.

(A) Milli Takım kampından dönen oyuncuların takımla birlikte çalıştıkları, Avustralya Milli Takımı kampından bu sabah dönen Kewell'ın ise akşam özel bir çalışma yapacağı ifade edildi.

Sarı-kırmızılı takımda Mehmet Topal, Serkan Çalık ve Murat Akça'nın tedavileri sonrası takımla birlikte antrenmanın bir kısmında yer aldıkları, Emre Güngör ile Servet'in ise tedavilerinin ardından fizyoterapistler yönetiminde çalıştırıldıkları açıklandı.

Üst solunum yolu enfeksiyonu geçirdiği ifade edilen Hasan Şaş'ın takımdan ayrı özel bir program doğrultusunda çalıştırıldığı, Nonda'nın da tedavisinin sürdüğü bildirildi.

Galatasaray, yarın basına kapalı gerçekleştireceği antrenmanla Gaziantepspor karşılaşmasının hazırlıklarını sürdürecek.Kategori : SPOR