Madonnaya kötü haber geldi

Madonnaya kötü haber geldi
Malavi'den ikinci bir çocuk evlat edinme isteği mahkeme kararına göre bu ülkeden ikinci çocuk evlat edinemeyeceğine karar verildiAbone ol

Madonna'nın Malavi'den ikinci bir çocuk evlat edinme talebinin geri çevrildiği bildirildi.

Mahkeme kaynaklarının verdiği bilgiye göre, mahkeme, Amerikalı pop yıldızı google seo Madonna'nın bu ülkeden ikinci bir çocuğu evlat edinemeyeceğine karar verdi.

Adlarının açıklanmasını istemeyen kaynaklar, mahkemenin bu kararı, muhtemel ebeveynlerin bu ülkede 18 ile 24 ay arasında ikamet etmiş olmaları gerektiği için aldığını belirtti.

İnsan hakları grupları, Malavili yetkilileri, Madonna'ya özel muamele yapmakla suçluyor. Madonna'nın 13 aylık Malavili çocuğu evlat edinmesinden sonra eleştiri oklarına hedef olan Malavi hükümetinden dün yapılan açıklamada, ünlü şarkıcının ikinci bir çocuğu evlat edinmesinin destekleneceği bildirilmişti.

Madonna'nın, Malavili 14 aylık Mercy James adlı bir kız bebeği evlat edineceği, konuyla ilgili işlemlerin, Malavi'de bir mahkemenin olayı incelemesinin ardından gelecek hafta sonuçlanacağı belirtilmişti.

Madonna, daha önce Malavi'de bir yetimhanede 2006 yılında gördüğü David'i, uzayan işlemler sonucu ancak geçen yıl resmen evlat edinebilmişti.Kategori : MAGAZİN