Dersten atan öğretmenini öldürdü

  • Ana Sayfa
  • Dersten atan öğretmenini öldürdü
Dersten atan öğretmenini öldürdü
Aydın Menderes üniversitesinde dehşet dolu anlar yaşandı. Bir öğrenci, kendisini dersten çıkaran okutmanı, sınıfın önünde bıçakladı. Abone ol

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Meslek Yüksek Okulunda, ''sınıfa laubali şekilde girdiği'' gerekçesiyle kendisini dersten çıkaran Eğitim Fak google seo ültesi okutmanı Mutlu Vardar'ı bıçaklayarak öldürdükten sonra kaçan öğrenci İ.D. İzmir'de yakalandı.

Adnan Menderes Üniversitesi Merkez Yerleşkesi Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Laboratuvarı'nda, İnşaat Teknikerliği Bölümü 1. sınıf öğrencisi İ.D. ile Eğitim Fakültesi'nde okutman olarak görevli Mutlu Vardar (29) arasında, İ.D'nin ''sınıfa laubali şekilde girdiği'' gerekçesiyle tartışma çıktı.

Öğretmeni tarafından sınıftan çıkarılan öğrenci, bir süre sonra yeniden sınıfa gelerek elindeki ekmek bıçağıyla okutmana saldırdı. Kalbinden yaralanan Mutlu Vardar, kaldırıldığı Aydın Devlet Hastanesinde kurtarılamazken İ.D, olaydan sonra kaçtı.

Polis ve jandarmanın ortak düzenlediği operasyonda, Karşıyaka ilçesindeki bir evde olduğu belirlenen İ.D, sabah erken saatlerde gözaltına alındı. İ.D, daha sonra Aydın'a götürüldü.
Kategori : GÜNCEL