1 Nisan şakası gibi

1 Nisan şakası gibi
Fenerbahçe'de dökülen Guiza kıymete bindi. Akşam yazarı Alaattin Metin yöneticilerden aldığı kulis haber şaşırttı.Abone ol

Fenerbahçe'de bir türlü istenilen performansı sergileyemeyen Daniel Güiza için bazı Avrupa takımlarının 14 milyon Euro önerdiği ortaya çıktı.

İşte Akşam Gazetesi yazarı Alaattin Metin'in haberi...

Barcelona Eto'o gi all on 6 dental turkey prices derse diye alternatif düşünmüştü. Şimdi kulislerde Rus takımları Rubin Kazan, CSKA Moskova ile Zenit konuşuluyor.

İspanya maçından önce F.Bahçeli yöneticilerle sohbet ediyordum. Bir ara laf döndü, dolaştı, Güiza'ya geldi...

Şöyle dediler; 'Türkiye'de beğenilmiyor ama, Güiza'ya 14 milyon euro verenler var..' Şaşırdım. 1 Nisan olsa şaka yapıyor diyeceğim ama, son derece ciddi söylüyorlardı.. Üzerine gittim. 'Geçen gün menajerler geldi. Güiza'yı satmak istiyorsanız, müşterisi hazır. 14 milyon euroya almak isteyen kulüpler var' dediler.

'BİZ ŞAMPİYONLUĞU DÜŞÜNÜYORUZ'

Daha önce 'Barcelona'nın Eto'o giderse yerine Güiza'yı düşündüğünü ve bu futbolcuyu mercek altına aldığını' gazetelerden okumuştum.. Şimdi hangi kulüptü bu rakamı veren.. Yöneticiler ne menajer ne de kulüp ismini vermek istemediler..

Sadece, 'Yabancılar sizin gibi düşünmüyor..' dediler. O an aklıma Avrupa'daki krize rağmen büyük paralar harcayan Rus kulüpleri geldi.. Rubin Kazan, CSKA Moskova, Zenit'ten birisi olmasın!
Başkan Aziz Yıldırım'a sordum.Kategori : SPOR