Gizlice CHPye oy veren çarşaflı!

  • Ana Sayfa
  • Gizlice CHPye oy veren çarşaflı!
Gizlice CHPye oy veren çarşaflı!
"Annem son ana kadar kendi partisine oy vermem için baskı yaptı. Ben gizlice CHP'ye verdim" diyen çarşaflı kadını yakından tanıyorsunuz. Abone ol

Papa'ya suikast girişiminde bulunan Ağca'nın eski nişanlısı Rabia Özden Kazan, İtalya`nın başkenti Roma`da İtalyan bir avukatla dünya evine girdi. Evlendikten sonra başını açmasıyla yeniden gündeme gelen Kazan açılımlarına devam ediyor. Kazan, yaziisleri.com sitesindeki yazısında oyunu gizlice CHP'ye verdiğini açıkladı. İşte Kazan'ın o yazısı..

BAYKAL BANA DA SELAM VERDİ

CHP Lideri Deniz Baykal ile Roma- İstanbul THY uçağında karşılaştığımda, çok şaşırmıştım. Onu ilk kez canlı olarak görüyordum ve genelde bilenen gerginliğinden eser yoktu yüzünde. Baykal, uçağın en ön sırasında oturmasına rağmen, yan sıralardaki hatta arkasındaki yolculara te vajinismus tedavisinde hipnoz bessüm etti, selam verdi, içtenliğiyle ışık saçtı. Öyle ki başörtülü olmama rağmen beni de diğer yolculardan ayırmamış, selam vermişti. Bu selam sonrası kısa bir sohbet etme imkânı dahi bulmuştum.(Çarşaf açılımından çok önce 2005 ).

OYUMU 94'TE GİZLİCE CHP'YE VERMİŞTİM

Bu sohbet benim için anlamlıydı çünkü, 2004 yerel seçiminde oyumu ilk kez ve gizlice CHP ye vermiştim. Hacı Büyük annemin “dinsiz parti” dediği, Cumhuriyet Halk Partisine... Büyük annem ve annem, demokrasiden anlamazlardı. Bu yüzden, aile içi oyların muhakemesi yapıldığında, bu seçimimi saklamak zorunda kaldım. Bu seçimde de öyle oldu...

BU SEÇİMDE DE ANNEM SIKIŞTIRDI

İtalya'dan oy kullanmak için gelen, gazeteci arkadaşıma, bile annemim yanında vereceği oydan bahsetmemesini istedim. Pazar gününe dek, annem beni çok sıkıştırdı, her seferinde onun partisine verip vermeyeceğimi sordu?

BU SEÇİMDE DE OYUMU GİZLİCE CHP'YE VERDİM

Ben CHP değil de, Kılıçdaroğlu'nun dürüst biri olduğundan söz eder gibi olunca, onun “alevi” olduğunu söyleyip, hızımı kesti. Böyle bir kadınla anneniz de olsa siyasi fikirlerinizi elbette paylaşamazsınız. Ben de onun istediği gibi yapıp, anne sevgisinden dolayı mecburen başımı salladım.
Sandıkta ise oyumu gizlice CHP ye verdim. ...

ATATÜRK VE CHP DİN DÜŞMANI ÖĞRETİSİYLE BÜYÜTÜLDÜK

Benim gibi, muhafazakâr ailelerdeki, binlerce çocuk, Atatürk'ün ve CHP'nin din düşmanı olduğu öğretisiyle büyütüldü ve hala da büyütülüyor.

CHP'nin çarşaf açılımına körü körüne karşı çıkıp, acımasızca eleştirenler hiçbir şeyin farkında değiller… Türkiye'de, samimi dindarlar, dürüst muhafazakâr insanlar “din sömürücülerinin” , tuzaklarına düşüyor.

BUGÜN DİN SİYASETİ YAPANLAR DA BENİM GİBİ BÜYÜTÜLDÜ

Atatürk'ün düşman olduğu, din tacirliği , cehalet ve yobazlık her geçen gün daha da güç kazanıyor.. Siz onları dışladıkça, İslamiyet ile “İslam ticaretinin” farkını öğretmedikçe, anlatmadıkça bu tehlike büyüyüp gidecek. Bugün, din siyaseti yapan ve güçlü koltuklarda oturan milletvekilleri de benim gibi, büyütüldüler.

ÖNCE ANNELERİ KUCAKLAYIN

Okulda, Atatürk'ü kahraman zannederken, evde din düşmanı ve şeytan olarak tanıdılar. Hiçbir okul , şefkatli bir annenin öğretisini geçemez..
Ne kadar geç kalınmış olsa da, yalancı İslam öğretisine, yobazlığa, din işletmeciliğine karşı önce anneleri kucaklayın..
Lütfen kucaklayın..

yaziisleriKategori : GÜNCEL