Vay Yaşar Hoca vay!

Vay Yaşar Hoca vay!
'Yasak aşk yaşıyor' diyen eşine Yaşar Nuri Öztürk tuhaf bir ithamda bulundu. Karısı da tüm yaşananları ve mesajları herkese anlattı. Abone ol

Yaşar Nuri Öztürk'ün eşi Canan Öztürk ile yasak aşkla suçlanan Şahane Müftüoğlu kavgasında son raunt... İşler iyice çirkinleşiyor. Öztürk yasak ilişkisi olduğunu kabul etmiyor ve eşi için"akıl sağlığı yerinde değil, ilk evliliğinden olan oğluna verdiğim borç nedeniyle yalan söylüyor" diye aile sırlarını açıklıyor. Öztürk'ün eşi kendisine gönderilen cep telefonu mesajlarını çok dilli seo gönderiyor.Ve Şahane Hanım'ı nasıl bastığını anlatıyor.

KARIMIN AKIL SAĞLIĞI ARAŞTIRILSIN

Müftüoğlu, karısının akıl sağlığının araştırılmasını istiyor.

HYP Genel Başkanı Yaşar Nuri Öztürk'ün eşi Canan Öztürk ile eşiyle aşk yaşadığını iddia ettiği Şahane Müftüoğlu arasındaki polemikte son perde. Akşam Gazetesi'nde yeralan habere göre, Müftüoğlu, mahkemeye başvurarak 'kendisini banyoda bastığını' iddia eden Canan Öztürk'ün akıl sağlığının yerinde olup olmadığının tespitini istedi. Müftüoğlu'nun avukatı Engin Yeşilyurt yaptığı açıklamada şunlar:

'Kurguya dayalı, ispatı mümkün olmayan senaryolar yargı önüne getiriliyor. Makul bir insanın yapıp yapamayacağı konusundaki endişelerimizi dile getirdik. Kendisine vasi tayini gerekip gerekmediği, ruh sağlığının yerinde olup olmadığı konusunda inceleme istedik.' Yeşilyurt, Öztürk'ün 2006 yılında eşi ile müvekkilini bastığı iddiasına değinerek 'Madem bir yasak aşk vardı. Bu kadar süre nasıl göz yummuş. Bu olay kurgudur' dedi.

NİYE BOŞANMIYOR

Öztürk'ün iddialarının tarihsel olarak da tutarlı olmadığını belirten Yeşilyurt 'Her yerde mağdur olduğunu söylüyor. Neden boşanma davası açmıyorsunuz sorusunu ise yanıtsız bırakıyor' suçlamasında bulundu. Yeşilyurt, iddiaların nedeninin Canan Öztürk'ün ilk eşinden olan oğlunun Yaşar Nuri Öztürk'e olan 400 bin dolarlık borcu olduğunu söyledi. İlk olarak Akşam'ın gündeme getirdiği tartışmanın ardından, Şahane Müftüoğlu, Canan Öztürk aleyhine 10 ayrı dava açmıştı.

CANAN ÖZTÜRK TÜM SIRLARI AÇIKLADI

[PAGE]

Kategori : GÜNCEL