Kazaya Ergenekon bulaştı!

Kazaya Ergenekon bulaştı!
Yazıcıoğlu'nun ölümünün ardından sular durulmuyor. Kazayla ilgili şüphelere her gün bir yenisi ekleniyor. Yeni iddia Ergenekon'un gizli tanığı olması... Abone ol

BBP’li yetkililerin suikast iddialarının ardından şok bir iddia daha gündeme geldi. Helikopter kazasında ölen Muhsin Yazıcıoğlu’nun Ergenekon savcılarına bilgi ve belge sağladığı öne sürüldü. Fethullah Gülen de suikast imasında bulunmuş, “Kurcalamak gerek” demişti.

ERGENEKON SAVCILARINA BİLGİ amazon ads VERİYORDU

8 gün önce Kahramanmaraş’ta düşen helikopter’de hayatını kaybeden Muhsin Yazıcıoğlu ile ilgili her gün yeni bir iddia ortaya atılıyor. Enkaza 3 gün boyunca ulaşılamaması ve kazadaki bazı şüpheler üzerine BBP’li yetkililer suikast iddiasını ortaya atmış, Fethullah Gülen de suikast imasında bulunmuştu. Kanal D’ye ulaşan bir bilgi ise şok etkisi yarattı. Bu bilgiye göre Muhsin Yazıcıoğlu, Ergenekon savcılarına bilgi veriyordu. İddialara göre Yazıcıoğlu bilgi vermekle kalmamış, çeşitli belgeleri de soruşturma savcılarına iletmişti. Üstelik bu bilgi belge trafiği defalarca tekrarlanmıştı. Savcılar, Muhsin Yazıcıoğlu’nun sık sık ifadesine başvurmuş, bilgi ve belge almıştı. Yani Yazıcıoğlu, bir anlamda Ergenekon’un gizli tanığıydı.

GÜLEN 'KAZA ŞÜPHELİ' DEMİŞTİ

Fethullah Gülen, ABD’den www.herkul.org sitesine yaptığı açıklamada Orgeneral Eşref Bitlis’in helikopter kazasıyla ölümü ile BBP liderinin ölümü arasında ilişki kurmuştu: “Yazıcıoğlu örnek bir Anadolu insanı. Anadolu insanı belli bir dönemde İslam’a ve Türk dünyasına karşı gelen şer güçlere karşı koydu. Kendisinin başına da dört-beş defa sürpriz trafik kazası gelmiş ve onları atlatmaya çalışmış. Bir yönüyle şüphelenmek lazım. Her şeyi kurcalamak lazım. Bu helikopter nasıldır? Niye böyle bir şeye itildim, neden ille bununla götürülmek istendim?”

HELİKOPTERE KİM YAKIT DOLDURDU?
[PAGE]

Kategori : GÜNCEL